Jump to Navigation

Анонси

Запрошуємо до участі в Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності» («Крайнєвські читання»)

З нагоди 14-ої річниці з дня заснування Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), та з метою вивчення й розвитку наукової спадщини відомого науковця, першого директора Центру Крайнєва Петра Павловича (1952-2014 рр.), запрошуємо прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності».
На розгляд учасників конференції виносяться наступні питання:

Запрошуємо до участі в Науково-практичній конференції «ПРОБЛЕМИ ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ СУДОВОЇ ЕКСПЕРТИЗИ З ПИТАНЬ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ», присвяченій дослідженню наукової спадщини першого директора НДЦСЕ ІВ Крайнєва Петра Павловича (1952-2014 рр.)

З нагоди чергової річниці з дня створення Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), та з метою вивчення і розвитку наукової спадщини відомого правознавця, першого директора Центру Крайнєва Петра Павловича (1952-2014 рр.), запрошуємо прийняти участь у Науково-практичній конференції «Проблеми теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності».
 
Науково-практична конференція «Проблеми теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності» буде проведена у м. Києві 21 грудня 2017 року.
 
Час і місце проведення будуть завчасно уточнені та оголошені додатково.
 
Електронна реєстрація учасника конференції за посиланням: https://goo.gl/forms/0ZUJV6VisgMJD0p52 

КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ: “ЗАХИСТ ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ В ОНЛАЙН MARKETPLACE В УКРАЇНІ”

6 квітня 2017 року об 14:00 Міжнародна асоціація з торгових марок (INTA), Міністерство юстиції Україна та Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України проводять круглий стіл “Захист права інтелектуальної власності в онлайн Marketplace в Україні”.
 
Метою круглого столу є пошук і обґрунтування шляхів розв’язання проблем захисту права інтелектуальної власність при торгівлі товарами на онлайн-майданчиках, де свої товари та послуги пропонують приватні особи (т.з. Marketplace), а також ознайомлення з досвідом інших зарубіжних держав, зокрема з досвідом Республіки Білорусь, щодо захисту права інтелектуальної власності в маркет-плейсах.
 
Оргкомітет круглого столу запрошує до участі в заході: представників органів державної влади і органів місцевого самоврядування, власників і управлінців маркет-плейсів, судових експертів, патентних повірених, адвокатів і юридичні компанії, бізнес-асоціації та торгівельно-промислові палати, представників інститутів громадянського суспільства та ЗМІ.
 
Захід проводиться за адресою: м. Київ, пров. Рильського, 8-А; Зала засідань колегії Мін'юсту (вхід - через арку, на 3-й поверх). 
 
Попередня реєстація учасників заходу за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1kIpwWY1BlvpJIDvwBo77j7TFBdWaFt8as9NLA8w...

Завтра, 08 грудня 2016 року 0 14:00 пройде круглий стіл «Захист прав інтелектуальної власності в США: практичні аспекти» за участю представника юридичної фірми MG-IP (США), юриста Лео Гуреффа

08 грудня 2016 року 0 14:00 в Залі засідань колегії Мін'юсту (адреса: м. Київ, пр. Рильського, 8) буде проведений круглий стіл на тему: «Захист прав інтелектуальної власності в США: практичні аспекти».
 
Організаторами круглого столу є Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України та патентно-юридична компанія «IPStyle».
 
Запрошений спікер - Лео Гурефф, юрист ЮФ MG-IP (США), володіє російською мовою.

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності спільно з патентно-юридичною компанією "IPStyle" проводять 08 грудня 2016 року круглий стіл "Захист прав інтелектуальної власності в США: практичні аспекти"

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) та Патентно-юридична компанія «IPStyle» проводять на базі Міністерства юстиції України круглий стіл «Захист права інтелектуальної власності в США: практичні аспекти», за участю Лео Гуреффа, юриста юридичної фірми MG-IP (США).
 
Захід проводиться за адресою м. Київ, пр. Рильського, 8, Зала засідань колегії Мін'юсту. Початок реєстрації о 13:30.
 
Метою круглого столу є ознайомлення з досвідом захисту права інтелектуальної власності в США, зокрема щодо реєстрації торгівельних марок, патентування винаходів і охорони авторських прав, та обговорення перспектив його використання в правотворчій і правозастосовній практиці в Україні.
 
Оргкомітет круглого столу запрошує до участі в заході: представників органів державної влади, зокрема, суддів, представників органів досудового слідства, судових експертів, патентних повірених, адвокатів і юридичні компанії, бізнес-асоціації та торгівельно-промислові палати, представників інститутів громадянського суспільства та ЗМІ.
 
Попередня реєстрація за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/1-b0DNlx7lpgWx43yhxzrPBE_8g-4-bai-xxRGk8... обов’язкова!
Контакти Оргкомітету круглого столу для реєстрації:
Тетяна Никитюк, тел. +38 (050) 357-87-88,
e-mail: t.nikitiuk@ipstyle.ua

Завтра відбудеться Круглий стіл на тему: «Протидія «патентному тролінгу» в Україні в контексті захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності»

25 листопада 2016 року о 14.00 у Міністерстві юстиції України (м. Київ, пров. Рильського, 8a - Зал засідань Колегії Мін’юсту «Грецька зала») відбудеться круглий стіл на тему: «Протидія «патентному тролінгу» в Україні в контексті захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності».

Початок реєстрації учасників круглого столу та акредитації ЗМІ, а також кава-брейк – із 13.30 до 14.00 у холі Залу засідань Колегії Мін’юсту «Грецька зала».

Реєстрація учасників круглого столу, а також акредитація ЗМІ на цьому заході продовжує здійснюватися через Інтернет-ресурс: http://bit.ly/2fImbbh

Учасники круглого столу, які не здійснили інтернет-реєстрацію попередньо можуть зареєструватися на місці проведення круглого столу.
 
Контакти організаторів заходу:
Федоренко Владислав Леонідович – 044 592 14 01;
майл: intelect.ndc@gmail.com
Медведєва Лариса Вікторівна – 093 709 21 28;
майл: medvedeva92@mail.ua

Запрошуємо до участі у круглому столі «Протидія «патентному тролінгу» в Україні в контексті захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності»

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України та патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» спільно з Інститутом держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності НАПрН України, Київським університетом права НАН України, патентно-правовою фірмою «IPjurix» 25 листопада 2016 року проведуть круглий стіл «Протидія «патентному тролінгу» в Україні в контексті захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності».
 
Організатори заходу запрошують до участі в роботі круглого столу представників органів державної влади, зокрема, суддів, представників органів досудового слідства, судових експертів, патентних повірених, адвокатів і юридичні компанії, бізнес-асоціації та торговельно-промислові палати, представників інститутів громадянського суспільства та ЗМІ.
 
Захід розпочнеться 25 листопада 2016 року о 14:00 (початок реєстрації з 13:30) за адресою: м. Київ, пр. Рильського, 8, зала засідань колегії Мін’юсту.
Попередня реєстрація (до 18:00 24 листопада) обов’язкова!
 
Контактні особи від оргкомітету круглого столу:
 
Федоренко Владислав (044)592-14-01, intelect.ndc@gmail.com;
Медведєва Лариса (093)709-21-28, medvedeva92@mail.ua 
 
Запрошуються для акредитації представники ЗМІ.
Реєстрація учасників круглого столу, а також акредитація ЗМІ на цьому заході продовжує здійснюватися через Інтернет-ресурс http://bit.ly/2fImbbh

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Мін'юсту ініціює проведення круглого столу "ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ ОБ'ЄКТІВ ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ВІД "ПАТЕНТНОГО ТРОЛІНГУ" В УКРАЇНІ"

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) ініціює проведення в другій половині листопада 2016 р. круглого столу, присвяченого розгляду актуальних проблем теорії та практики судового захисту та, зокрема, проведення судової експертизи, об’єктів права інтелектуальної власності при розгляді спорів щодо недобросовісної конкуренції та судових позовів, пов’язаних з діяльністю т.з. «патентних тролів».
 
Центр запрошує до організації круглого столу та участі в ньому: представників органів державної влади, зокрема, суддів, представників органів досудового слідства, судових експертів, патентних повірених, адвокатів і юридичні компанії, бізнес-асоціації та торгівельно-промислові палати, представників інститутів громадянського суспільства та ЗМІ.
 
Контакти оргкомітету круглого столу:
 
Федоренко Владислав – 044 592 14 01; електр. пошта: intelect.ndc@gmail.com
Медведєва Лариса – 093 709 21 28; електр. пошта: medvedeva92@mail.ua

Запрошуємо до участі в Круглому столі на тему: «Формування академічної доброчесності та механізмів запобігання та протидії плагіату в наукових творах в Україні»

30 вересня 2016 р. о 14.00 у Міністерстві юстиції України (м. Київ, пров. Рильського, 8a - зал засідань Колегії Мін’юсту «Грецька зала»), за ініціативи Науково-дослідного центру з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України та спільно з Міністерством юстиції України, Міністерством освіти і науки України, Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності НАПрНУ, ДП «Інформаційні судові системи» Державної судової адміністрації України та за підтримки Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) та Американській Раді з міжнародної освіти , відбудеться круглий стіл на тему: «Формування академічної доброчесності та механізмів запобігання та протидії плагіату в наукових творах в Україні».
Реєстрація учасників круглого столу, а також акредитація ЗМІ на цьому заході здійснюється через: https://goo.gl/forms/3baSQrmMVSloUyWn1
 
По завершенню заходу передбачена презентація нового підручника директора Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Мін’юсту, проф. В.Л. Федоренка «Конституційне право України», виданного за сприяння Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».

Круглий стіл на тему: "Формування академічної доброчесності та механізмів запобігання та протидії плагіату в наукових творах в Україні"

30 вересня 2016 р. Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України спільно з Міністерством юстиції України, Міністерством освіти і науки України, Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності НАПрНУ, ДП «Інформаційні судові системи» Державної судової адміністрації України та за підтримки Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) та Американській Раді з міжнародної освіти проводить круглий стіл на тему: «Формування академічної доброчесності та механізмів запобігання та протидії плагіату в наукових творах в Україні».
 
До участі у заході запрошуються: фахівці у сфері інтелектуальної власності, судові експерти, судді, адвокати, юридичні компанії та агенції, представники вищих наукових закладів і наукових установ, органів державної влади і органів місцевого самоврядування, установ, організацій і підприємств, незалежно від форм власності, представники інститутів громадянського суспільства, ЗМІ, міжнародні програми, усі небайдужі до проблем утвердження академічної доброчесності. 
 
Контакти організаторів заходу:
Федоренко Владислав Леонідович – 044 592 14 01;
майл: intelect.ndc@gmail.com
Медведєва Лариса Вікторівна – 093 709 21 28;
майл: medvedeva92@mail.uaГоловне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.