Jump to Navigation

Директор НДЦСЕ з інтелектуальної власності взяв участь у роботі Весняної школи докторів філософії НАДУ

Дата публікації: 
18 Травень 2018

16 травня 2018 р. директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В. Федоренко взяв участь у роботі Весняної школи докторів філософії «Сучасні тренди і виклики підготовки докторів філософії за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» на запрошення керівництва Національної академії державного управління при Президентові України.
У доповіді, присвяченій утвердженню академічної доброчесності, експертним дослідженням літературних творів наукового характеру, а також методичним рекомендаціям застосування програмних продуктів для виявлення ознак плагіату в наукових творах, проф. В. Федоренко висвітлив результати відповідних науково-дослідних робіт (НДР) Центру. Зокрема, йдеться про положення «Методики дослідження літературних творів наукового характеру», розробленої НДЦСЕ з інтелектуальної власності в 2016-2017 рр.  
У роботі Весінньої школи також прийняли участь віце-президент НАДУ проф.. М. Білинська, директор (СЕО) ТОВ «Антиплагіат» С. Ткаченко, проф. Колумбійського університету Ю. Шевчук, директор Програми імені Фулбрайта в Україні М. Коломоєць та ін.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.