Jump to Navigation

Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності проф. В.Л. Федоренко взяв участь у роботі Координаційної ради з проблем судової експертизи при Мін’юсті

Дата публікації: 
14 Лютий 2020

14 лютого 2020 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В.Л. Федоренко прийняв участь у роботі Координаційної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України. Засідання проведено під головуванням заступника Міністра юстиції України А.В. Гайченка та директора Департаменту експертного забезпечення правосуддя Мін’юсту Н.М. Ткаченко.
На засіданні Координаційної ради з проблем судової експертизи при Мін’юсті були розглянуті питання щодо затвердження методик, поданих державними НДУСЕ для державної реєстрації, які за рішенням наукових рад цих установ рекомендовані для впровадження в експертну практику. З поміж 19 методик, винесених на розгляд, була розглянута та затверджена «Методика проведення експертних досліджень літературних творів наукового характеру», розроблена Центром.
Довідково:
Методика проведення експертних досліджень літературних творів наукового характеру / В.Л. Федоренко (кер.), О.В. Голікова, Н.В. Кісіль, Н.Б. Клімова, Н.Є. Яркіна та ін. За наук. ред. акад. НАПрН України О.В. Скрипнюка. Київ: НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності, 2019. 85 с.
Методика проведення експертних досліджень літературних творів наукового характеру розроблена в 2016-2017 роках у НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності на виконання однойменної НДР (VII.1.1-2017/2) і визначає завдання, предмет і об’єкти експертного дослідження літературних творів наукового характеру, правовий статус суб’єктів, методи і алгоритм проведення таких експертних досліджень, а також обґрунтовує особливості оцінки результатів відповідних експертних досліджень і формування висновку судового експерта.
Методика рекомендується для використання при проведенні судових експертиз і експертних досліджень літературних творів наукового характеру у межах експертної спеціальності 13.1.1 – «Дослідження, пов’язані з літературними, художніми творами, та інші».

Під час засідання Коордради також були розглянуті питання щодо наукової та довідкової літератури, яка рекомендована для використання в експертній практиці. Учасники засідання Координаційної ради з проблем судової експертизи при Мін’юсті обговорили низку інших питань щодо нормативно-правової та організаційної модернізації судово-експертної діяльності.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.