Jump to Navigation

Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності привітав випускників Національної академії державного управління при Президентові України

Дата публікації: 
4 Березень 2019

28 лютого 2019 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі — Центр) проф. В.Л. Федоренко, на запрошення президента Національної академії державного управління при Президентові України (далі – Національна академія) проф. В.С. Куйбіди, взяв участь в урочистостях з нагоди чергового випуску магістрів.
Вітаючи магістрів Національної академії з випуском, директор Центру В.Л. Федоренко підкреслив важливість застосування знань, навичок і вмінь, отриманих під час навчання, для вирішення складних завдань, які нині постали перед Україною в сфері публічного управління та публічної служби.
У своєму виступі директор Центру В.Л. Федоренко, який у вільний від роботи час, викладає в Національній академії, наголосив, що слухачі академії, які працюють в органах державної влади і органах місцевого самоврядування, а також у бізнесі та громадському секторі, є надзвичайно цікавими і непересічними особистостями. Маючи 20-річний досвід викладання в різних вищих навчальних закладах України та Польщі, проф. В.Л. Федоренко виокремив такі власні асоціації зі студентами та слухачами: «студенти-проблема», «студенти-нудьга», «студенти-непорозуміння», «студенти-партнери», «студенти-креатив» тощо. Що ж до слухачів Національної академії, це завжди «студенти-свято», оскільки високий рівень їх інтелектуального розвитку, зразкова етика і культура публічних службовців та колосальний професійний досвід ставлять для професури високу планку викладання: ми навчаємо і самі навчаємося в наших слухачів.
Відзначимо, що Центр та Національна академія мають тривалу історію плідної співпраці, зокрема, в сфері науки та підвищення кваліфікації працівників.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.