Jump to Navigation

Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності В. Федоренко провів зустріч з керуючим партнером, шефом практики з інтелектуальної власності юридичної компанії DZP А. Аулейтнер

Дата публікації: 
16 Квітень 2019

16 квітня директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. Владислав Федоренко, під час перебування та участі в XI Міжнародній науковій конференції «Охорона прав людини в добу кризи ліберальної демократії», на запрошення партнера і шефа практики з інтелектуальної власності відомої польської юридичної компанії «Domanski Zakrzewski Palinka Sp.k» («Доманський, Закревський, Палінка Сп.к») (DZP) Александри Аулейтнер, здійснив робочий візит до головного офісу цієї компанії та провів ділову зустріч щодо перспектив розширення українсько-польської співпраці в сфері судової експертизи з питань інтелектуальної власності.
Під час зустрічі директор Центру В. Федоренко зробив презентацію польською мовою на тему: «Судова експертиза з інтелектуальної власності в Україні: ґенеза, поняття та система», в якій висвітлив основні етапи становлення та розвитку судової експертизи з питань інтелектуальної власності в Україні (2002-2019), потенціал цього виду судово-експертної діяльності для конструктивного розв’язання господарських і цивільних спорів, у тому числі й за участі закордонних і міжнародних суб’єктів господарської діяльності, висвітлив перспективні напрямки розвитку судової експертизи і корпусу судових експертів з питань інтелектуальної власності в Україні.
Під час спілкування директора Центру В. Федоренка та партнера DZP А. Аулейтнер були обговорені питання співпраці в сфері судової експертизи з інтелектуальної власності.
Ця ділова зустріч стала логічним продовженням контактів Центру з DZP, започаткованих 14 грудня 2018 року під час бізнес-сніданку Закордонного торгівельного бюро Польщі в м. Києві (http://www.intelect.org.ua/content/dyrektor-i-pracivnyky-ndcse-z-pytan-i...).Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.