Jump to Navigation

Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Права людини і національна безпека: роль органу конституційної юстиції»

Дата публікації: 
27 Червень 2019

27 червня 2019 р. директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі - Центр) проф. В.Л. Федоренко, на запрошення голови Конституційного Суду України, взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції на тему: «Права людини і національна безпека: роль органу конституційної юстиції», організовану Конституційним Судом України, Національною академією правових наук України, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, за підтримки координатора проектів ОБСЄ в Україні. 
Відкрила засідання Міжнародної науково-практичної конференції Голова Конституційного Суду України Н.К. Шаптала, яка у вітальному слові підкреслила важливість правозахисного потенціалу Конституції України. Здобутки і дискусійні аспекти діяльності Конституційного Суду України у своєму привітання проаналізував Координатор проектів ОБСЄ в Україні Г. Вілладсен. Ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченко, академік НАН України Л.В. Губерський у привітанні до учасників заходу підкреслив важливість науки конституційного права для правової охорони Конституції України та утвердження й захисту основоположних прав і свобод людини в Україні.
З цікавими виступами на конференції виступили відомі українські та зарубіжні правники, державні та громадські діячі, політики, представники інститутів громадянського суспільства, зокрема, науковці з Грузії, Естонії, Латвії, Литви, Молдови, Туреччини, Хорватії та Чорногорії, а також поважних міжнародних організацій ОБСЄ і ін.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.