Jump to Navigation

Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у роботі секції з теоретичних, загально-методичних, процесуальних та організаційних питань судової експертизи НКМР

Дата публікації: 
31 Травень 2018

31 травня 2018 року відбулося засідання Секції з теоретичних, загально-методичних, процесуальних та організаційних питань судової експертизи (далі – Секція), в роботі якого прийняв участь директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В. Федоренко.

На засіданні Секції розглядалися найбільш актуальні питання теорії та практики судової експертизи, зокрема: були розглянуті НДР, завершенні, та ті, які виконуються відповідно до тематичного плану на 2018-2019 роки; проблемні питання організації судово-експертної, науково-дослідної та методичної діяльності; зміни та доповнення до нормативних актів, що регулюють судово-експертну діяльність.

Зокрема, директор Центру В. Федоренко доповів про рішення весняного засідання секції судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України про оптимізацію системи судово-експертних спеціальностей з питань інтелектуальної власності шляхом виключення спеціальностей 13.5.1, 13.5.2 і 13.7 із переліку спеціальностей, за якими НДУСЕ проводять експертні дослідження, з можливістю їх відновлення. Це рішення загалом здобуло підтримку Секції.

Разом із тим, директор Центру В. Федоренко та інші члени секції висловились стосовно проведення фахових дискусій в експертному середовищі щодо майбутнього цих судово-експертних спеціальностей до початку проведення осінніх секцій НКМР. Зокрема, В. Федоренко висловився на користь перспективності розвитку спеціальності 13.5.1 - «Дослідження, пов’язані із сортами рослин».

Секція підтримала пропозицію, висвітлену в листі директора Центру В. Федоренко, про включення до складу Секції в.о. заступника директора Центру О. Адлера та вченого секретаря Центру Л. Тимощик.

Також, на засіданні секції був розглянутий проект наказу «Про затвердження Переліку відповідних галузей і спеціальностей вищої освіти видам судових експертиз та експертним спеціальностям, за якими присвоюється кваліфікація судового експерта фахівцям науково-дослідних установ судових експертиз Міністерства юстиції України та фахівцям, які не є працівниками цих установ», відповідно до листа Міністерства юстиції України 87/11.4.1./28-18 від 07.05.2018 р.

Цього ж дня, 31 травня 2018 року директор Центру В. Федоренко взяв участь у роботі ЦЕКК Міністерства юстиції України.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.