Jump to Navigation

Директор та керівник лабораторії НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяли участь у роботі Круглого столу: «Вищий суд з питань інтелектуальної власності: стан формування в контексті конкуренційно-антимонопольної реформи».

Дата публікації: 
14 Лютий 2020

13 лютого 2020 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), судовий експерт вищої категорії, проф. В.Л. Федоренко та в.о. завідувача лабораторії права промислової власності Центру, судовий експерт вищої категорії Н.М. Ковальова взяли участь у роботі круглого столу: «Вищий суд з питань інтелектуальної власності: стан формування в контексті конкуренційно-антимонопольної реформи», організованого Комітетом з інтелектуальної власності НААУ.
Метою заходу стало виявлення проблем створення спеціалізованого судового органу з питань інтелектуальної власності, дослідження сучасного стану та організаційних питань створення ІР-Суду, обговорення пропозицій щодо удосконалення законодавства, яке регулюватиме його діяльність, вирішення проблеми конфлікту юрисдикцій та перспективи роботи цього суду в умовах конкуренційно-антимонопольної реформи, аналіз проектів законів України про внесення змін до деяких законів України щодо конкуренційно-антимонопольної реформи (№№2730, 2730-1, 2730-2). Серед іншого, учасниками цієї конференції обговорювались і перспективи модернізації судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності в Україні.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.