Jump to Navigation

Директора НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності відвідав із робочим візитом Львівський НДІСЕ

Дата публікації: 
17 Серпень 2018

16-17 серпня 2018 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерстві юстиції України (далі – Центр) В.Л. Федоренко, на запрошення директора Львівського науково-дослідного інституту судової експертизи О.Ф. Курильової, відвідав з робочим візитом цю поважну науково-дослідну установу судової експертизи.
 
Під час робочого візиту були обговорені питання співпраці між Центром і Львівським НДІСЕ в сфері науково-дослідної, методичної, судово-експертної та іншої діяльності, а також перспективи підписання відповідного двостороннього договору між установами. Директор Львівського НДІСЕ О.Ф. Курильова також ознайомила директора Центру з діяльністю Інституту і його підрозділів.

Також, директор Центру В.Л. Федоренко провів 17 серпня 2018 року зустріч із членом Секції судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України (далі – Секція), одним із найдосвідченіших судових експертів з питань інтелектуальної власності в Україні І.О. Струком. На зустрічі обговорювалися питання порядку денного роботи Секції восени 2018 року, а також питання подальшої співпраці Центру та Львівського НДІСЕ у сфері проведення науково-дослідних робіт і експертних досліджень з питань інтелектуальної власності.  

Директор Центру В.Л. Федоренко також ознайомився з організацією в Львівському НДІСЕ роботи з ухвалами судів, постановами органів досудового слідства, зверненнями юридичних і фізичних осіб, зокрема, з алгоритмом роботи підрозділів, які забезпечують діловодство та документообіг, а також із технічними рішеннями, які забезпечують незалежність судових експертів при проведенні ними експертиз і експертних досліджень. Відповідні алгоритми і технічні рішення розглядаються як зразок для посилення гарантій незалежності діяльності судових експертів Центру.

Директор Центру В.Л. Федоренко запросив директора Львівського НДІСЕ О.Ф. Курильову відвідати у найближчий час із відповідним робочим візитом Центр.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.