Jump to Navigation

Експертний потенціал НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України зміцнений

Дата публікації: 
21 Травень 2018

16 травня 2018 року у Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) відбулося засідання Експертно-кваліфікаційної комісії Центру (далі – ЕКК) під головуванням директора Центру проф. В.Л. Федоренка. Участь у роботі ЕКК прийняла начальник відділу організаційно-управлінського забезпечення судово-експертної діяльності Департаменту з питань судової роботи та банкрутства Міністерства юстиції України Н.М. Ткаченко, а також запрошені члени ЕКК.

За результатами ЕКК Центр збагатився новим атестованим судовим експертом за експертною спеціальністю 13.1.1 «Дослідження, пов’язані з літературними, художніми творами та інші» (Шутович В.В.).

Окрім того, підтвердження кваліфікації судового експерта отримали завідувач лабораторії авторського права і суміжних прав Центру Собін О.К. за експертною спеціальністю 13.1.2 «Дослідження, пов'язані з комп’ютерними програмами і компіляціями даних (базами даних)», а також судовий експерт цієї ж лабораторії доктор технічних наук, професор Глоба Л.С.

На засіданні ЕКК Центру також було розглянуте та позитивно вирішене питання про присвоєння 1-го кваліфікаційного класу судовому експерту Собіну О.К.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.