Jump to Navigation

Керівництво Науково-дослідного центру судової експертизи Мін’юсту взяло участь у засіданні Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України

Дата публікації: 
28 Грудень 2016

22 грудня 2016 р. директор Науково-дослідного центру судової експертизи Мін’юсту (далі – Центр) проф. В.Л. Федоренко та заступник директора Центру О.Г. Адлер прийняли участь у засіданні Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України.
 
Під час засідання Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України були розглянуті, уточнені та затверджені теми науково-дослідних робіт (НДР), які виконуватимуться державними науково-дослідними судово-експертними установами Мін’юсту в 2017 році.
 
Науково-консультативна та методична рада з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України (далі – НКМР) також затвердила у складі Президії НКМР директора Центру проф. В.Л. Федоренка і інших нових членів Президії НКМР.

НКМР також затвердила склад своїх секцій на 2017 р.

 
До складу Секції судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності ввійшли наступні представники Центру:
 

  • В.Л. Федоренко, директор Центру;

  • О.Г. Адлер, завідувач сектору технічної творчості Лабораторії права промислової власності Центру;

  • Л.П. Тимощик, завідувач Лабораторії економічних досліджень Центру;

  • Н.М. Ковальова, завідувач сектору засобів індивідуалізації Лабораторії права промислової власності Центру.

Президія НКМР доручила проф. В.Л. Федоренку організувати роботу оновленої на понад 40% Секції судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності, а також підготувати і провести на належному науково-методичному рівні весняне засідання цієї Секції у 2017 році.

Директор Центру В.Л. Федоренко також включений до складу Секції з теоретичних, загально-методичних, процесуальних та організаційних питань судової експертизи.
До складу Секція судової комп’ютерно-технічної та телекомунікаційної експертизи було включено завідувача Лабораторії авторського і суміжних прав О.К. Собіна.

До складу Секції судово-економічних експертиз було ввійшли:
 
 

  • Л.П. Тимощик, завідувач Лабораторії економічних досліджень Центру;

  • Я.О. Маначинська, старший судовий експерт сектору індивідуалізації Лабораторії права промислової власності Центру.

 
Попереду у керівництва і провідних судових експертів Центру багато методологічної, наукової та організаційної роботи у сфері захисту об’єктів інтелектуальної власності.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.
Dr. Radut Consulting