Jump to Navigation

Керівництво НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності Мін’юсту ознайомилось із роботою Національного бюро експертиз Національної академії наук Республіки Вірменія

Дата публікації: 
30 Вересень 2019

26.09.2019 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В.Л. Федоренко та завідувач лабораторії авторського права та інформаційних технологій Центру О.К. Собін, під час участі в роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання судово-експертної діяльності. Сучасні проблеми, тенденції та перспективи розвитку криміналістика і судової експертизи», ознайомились із діяльністю ДНКО «Національне бюро експертиз» Національної академії наук Республіки Вірменія.
Директор Центру В.Л. Федоренко та завідувач лабораторії Центру О.К. Собін відвідали з ознайомчим візитом офіс і лабораторні приміщення Державної некомерційної організації «Національне бюро експертиз» НАН Республіки Вірменія (далі – Бюро). Директор Бюро А.Н. Овсепян та інші керівники Бюро ознайомили керівників Центру зі статутними завданнями і організацією діяльності Бюро, а також з роботою основних департаментів (відділень) Бюро – відділення товарознавчих експертиз; відділення культурознавчих експертиз; відділення почеркознавчих і авторовідчих експертиз; відділення трасологічних експертиз; відділення експертизи наркотичних, психотропних і ядовитих речовин; відділення будівельно-технічних експертиз; відділення вибухотехнічних і пожежотехнічних експертиз; відділення гістологічних і хімічних експертиз.
Найбільшу зацікавленість представників Центру викликала робота відділення комп’ютерно-технічних експертиз, діяльність якого споріднена з роботою сектору судової експертизи інформаційних технологій Центру. Завідувач лабораторії авторського права та інформаційних технологій О.К. Собін обговорив з працівниками цього відділення ключові проблеми технічного та програмно-апаратного забезпечення проведення комп’ютерно-технічних судових експертиз і експертних досліджень.
Директор Центру В.Л. Федоренко та директор Бюро А.Н. Овсепян обговорили ключові питання управління Бюро та кадрового забезпечення корпусу науковців і судових експертів цього Бюро. Конкретизували ключові напрямки співпраці, визначені в Договорі про таку співпрацю, підписаному в день робочого візиту до Бюро.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.