Jump to Navigation

Керівництво НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяло участь у роботі секції з теоретичних, загально-методичних, процесуальних та організаційних питань судової експертизи НКМР Мін’юсту

Дата публікації: 
4 Червень 2020

04 червня 2020 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В.Л. Федоренко, в.о. заступника директора Центру Адлер О.Г. та учений секретар Центру Тимощик Л.П. взяли участь у роботі секції з теоретичних, загально-методичних, процесуальних та організаційних питань судової експертизи науково-консультативної та методичної ради Міністерства юстиції України (далі - секція НКМР Мін’юсту) в якості постійних членів цієї поважної секції. Засідання відбулося на базі Київського науково-дослідного інституту судових експертиз у режимі особистої участі та інтернет-стрімінгу.
На засіданні секції НКМР Мін’юсту, під головуванням заступника директора КНДІСЕ Т.Д. Голікової та за повного кворуму секції, були розглянуті питання щодо розгляду заключних звітів НДР, які рекомендовані до апробації та подальшого впровадження в експертну практику; пояснювальні записки до розробок, виконання яких планується з 2021 році; проблемні питань організації судово-експертної, науково-дослідної та методичної діяльності та ін. Розгляд вище зазначених питань супроводжувала відкрита дискусія.
Також секція НКМР Мін’юсту розглянула організаційні питання про внесення змін до персонального складу секції. Наступне засідання секції НКМР Мін’юсту відбудеться восени 2020 року.
 
 Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.