Jump to Navigation

Круглий стіл на тему: "Формування академічної доброчесності та механізмів запобігання та протидії плагіату в наукових творах в Україні"

30 вересня 2016 р. Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України спільно з Міністерством юстиції України, Міністерством освіти і науки України, Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності НАПрНУ, ДП «Інформаційні судові системи» Державної судової адміністрації України та за підтримки Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) та Американській Раді з міжнародної освіти проводить круглий стіл на тему: «Формування академічної доброчесності та механізмів запобігання та протидії плагіату в наукових творах в Україні»
 
Місце проведення: приміщення Мін’юсту (м. Київ, пер. Рильського, 8-а)
Початок заходу: уточнюється
                                                                                        
Мета заходу: формування науково-методологічних основ утвердження академічної доброчесності та ефективних механізмів запобігання та протидії плагіату в наукових і навчальних роботах із використанням потенціалу судового та позасудового захисту авторських прав, методів і засобів судової експертизи в Україні, а також програмних продуктів, які дозволяють виявляти плагіат у наукових роботах.
 

Питання для обговорення:
• Шляхи і методи формування академічної доброчесності в сфері науки і освіти в Україні.
• Академічний плагіат: поняття, критерії, методи і суб’єкти виявлення.
• Практика судового розгляду спорів щодо недобросовісного запозичення у академічних творах фрагментів робіт інших авторів.
• Потенціал державних науково-дослідних установ судової експертизи Міністерства юстиції України і інших суб’єктів експертної діяльності щодо запобігання плагіату в наукових творах.
• Використання спеціальних знань при встановленні фактів запозичення праць інших авторів при створення наукових творів.
• Проблеми і перспективи розробки і акредитації програмних продуктів, які дозволяють виявляти плагіат у наукових роботах.
 
Регламент роботи круглого столу: доповідь – до 10 хв.; виступ – до 7 хв.; запитання та репліки – до 5 хв.
 
До участі у заході запрошуються: фахівці у сфері інтелектуальної власності, судові експерти, судді, адвокати, юридичні компанії та агенції, представники вищих наукових закладів і наукових установ, органів державної влади і органів місцевого самоврядування, установ, організацій і підприємств, незалежно від форм власності, представники інститутів громадянського суспільства, ЗМІ, міжнародні програми, усі небайдужі до проблем утвердження академічної доброчесності.
 
Потенційних учасників заходу просимо подати до 23.09.2016 до Центру наступну інформацію:

1. Прізвище, ім’я, по-батькові; 

2. Назва доповіді чи виступу; 

3. Орган, організація, установа чи підприємство, який представляє учасник; 

4. Контактний телефон; мейл.
 
Кількість доповідачів і виступаючих обмежена часом і форматом круглого столу. За результатами роботи круглого столу передбачено видання науково-методологічних матеріалів.
 
Контакти організаторів заходу:

Федоренко Владислав Леонідович – 044 592 14 01; майл: intelect.ndc@gmail.com
Медведєва Лариса Вікторівна – 093 709 21 28; майл: medvedeva92@mail.uaГоловне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.