Jump to Navigation

Круглий стіл на тему: "Практика проведення судової експертизи об'єктів інтелектуальної власності"

29 липня 2016 року о 15 годині відбудеться круглий стіл на тему: «Практика проведення судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності».
 
Організаторами заходу виступають Державна служба інтелектуальної власності України (ДСІВ) та Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності».

Під час круглого столу планується обговорити питання призначення та проведення судових експертиз об’єктів права промислової власності, зокрема підходи до застосування підстав для відмови в наданні правової охорони цим об’єктам.

Долучитися до обговорення в межах заходу запрошуються судові експерти, патентні повірені, адвокати, інші фахівці у сфері інтелектуальної власності та представники громадськості.
 
Директором Науково-дослідного центру судових експертиз з питань інтелектуальної власності Федоренком В.Л. буде зроблено доповідь на тему: "Діяльність Науково-дослідного центру судових експертиз з питань інтелектуальної власності: досвід, проблеми, перспективи".

Місце проведення заходу: м. Київ, вул. В. Липківського (Урицького), 45, 7-й поверх, конференц-зал. Для проходу до приміщення ДСІВ при собі потрібно мати документ, що посвідчує особу.
 
Про участь у круглому столі просимо повідомити електронною поштою до 28 липня 2016 року; контактна адреса: v.vahanova@ukrpatent.org.
 
ДСІВУГоловне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.
Dr. Radut Consulting