Jump to Navigation

На базі НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності проведено позачергове засідання секції судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності НКМР при Мін’юсті

Дата публікації: 
10 Листопад 2020

10 листопада 2020 року на базі Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі - Центр), з використанням глобальної мережі Інтернет, було проведено позачергове засідання секції судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності Науково-консультативної та методичної ради при Міністерстві юстиції України (далі – Секція) під головуванням директора Центру проф. В.Л. Федоренка, повноважена - за участі 14 із 16 членів Секції.
На виконання протокольного доручення осіннього засідання Секції від 16.10.2020 та враховуючи новели Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення охорони і захисту прав на торговельні марки і промислові зразки та боротьби з патентними зловживаннями» від 21 липня 2020 року № 815-ІХ, а також зміст доручення Департаменту експертного забезпечення правосуддя Мін’юсту про якнайшвидший перегляд завдань і задач для тестування за спеціальностями 13.3, 13.4 і 13.6, Секцією було розглянуті та обговорені удосконалені тестові завдання для атестації судових експертів за спеціальностями 13.3, 13.4 і 13.6. До їх удосконалення в період з 16 жовтня по 10 листопада активно включилася судові експерти НДУСЕ-члени Секції (Н.М. Ковальова, В.В. Давидченко та ін.), а також нові члени Секції, які не є представниками НДУСЕ І.В. Стародубов і Н.В. Мінченко.
У питанні «Різне» І.В. Стародубовим було запропоновано проінформувати ЦЕКК при Міністерстві юстиції України про те, що за результатами напрацювання судово-експертної практики щодо застосування Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення охорони і захисту прав на торговельні марки і промислові зразки та боротьби з патентними зловживаннями», за ініціативи членів Секції, на черговому весняному засіданні Секції у 2021 році можуть бути розглянуті питання щодо уточнення завдань і задач для тестування спеціальностями судових експертів на ЦЕКК за спеціальностями 13.3 – «Дослідження, пов'язані із винаходами і корисними моделями»; 13.4 – «Дослідження, пов'язані з промисловими зразками»; 13.6 – «Дослідження, пов'язані з комерційними (фірмовими) найменуваннями, торговельними марками (знаками для товарів і послуг), географічними зазначеннями».  
Голова Секції Федоренко В.Л. підтримав пропозицію І.В. Стародубова та запропонував уточнити цю пропозицію можливістю уточнення завдань і задач із інших спеціальностей судової експертизи з питань інтелектуальної власності. Секція підтримала зазначені пропозиції В.Л. Федоренка та І.В. Стародубова.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.