Jump to Navigation

Нагородження працівників Центру відомчими заохочувальними відзнаками Міністерства юстиції України

Дата публікації: 
4 Липень 2018

03 липня 2018 року, в переддень професійного свята – Дня судового експерта у Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Мін'юсту (далі – Центрі) було успішно проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Судово-експертна діяльність в Україні та Польщі: досвід, перспективи розвитку та співпраці» (далі – Міжнародна конференція).

Відкриваючи Міжнародну конференцію, начальник відділу організаційно-управлінського забезпечення судово-експертної діяльності Департаменту з питань судової роботи та банкрутства Міністерства юстиції України Н.М. Ткаченко разом із директором Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Мін'юсту В.Л. Федоренком привітали трудовий колектив Центру із нагоди Дня судового експерта та оприлюднили витяг з Наказу Міністерства юстиції України від 12.06.2018 року № 2234/к «Про нагородження відомчими заохочувальними відзнаками Міністерства юстиції України».

Відповідно до цього Наказу, за сумлінну працю в галузі судової експертизи, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий внесок у забезпечення правосуддя, захисту прав і свобод людини та з нагоди професійного свята – Дня судового експерта, відомчою заохочувальною відзнакою, - Подякою Міністерства юстиції України нагороджено старшого наукового співробітника Лабораторії права промислової власності Центру Т.М. Чабанець та Почесною грамотою Міністерства юстиції України нагороджено старшого судового експерта сектору засобів індивідуалізації В.А. Дідоборща.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.