Jump to Navigation

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України взяв участь в першому у Східній Європі міжнародному хакатоні юридичних інновацій: "LEGAL TECH ХАКАТОН"

Дата публікації: 
29 Травень 2017

27-28 травня 2017 року судовий експерт, завідувач лабораторії авторського права та суміжних прав Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України  Собін О.К. взяв участь у "LEGAL TECH ХАКАТОН" – міжнародний марафоні зі створення юридичної інновації завдяки інтенсивній та згуртованій праці ентузіастів-правників, IT-спеціалістів, менторів та всіх, хто працює на межі права та технологій.

Під час заходу учасники взяли участь у менторськіх та брендсторм сесіях із послідуючим створенням робочих груп з реалізації актуальних інноваційних ідей та проектів (більш ніж 20 проектів), обговоренні широкого кола питань та проблем створення інновацій на межі права та технологій.

За результатом роботи команд ентузіастів, підведення підсумків пітчингових сесій у фіналі хакатону визначено інноваційний проект переможець із можливістю залучення інвестицій/грантову підтримку від європейського партнера HiiL. Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.