Jump to Navigation

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Мін'юсту взяв участь в "UBA STUDENTS’ LEAGUE MOOT COMETITION ON INTELECTUAL PROPERTY"

Дата публікації: 
24 Квітень 2017

22-23 квітня 2017 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі - Центру) професор В.Л. Федоренко та судовий експерт Центру Т.М. Чабанець, на запрошення Патентно-юридичної компанії IPstylе, виступили суддями Moot Court на заході "UBA STUDENTS’ LEAGUE MOOT COMETITION ON INTELECTUAL PROPERTY", який відбувся в приміщенні Інституту інтелектуальної власності Національного університету "Одеська юридична академія" в м. Києві.

У конкурсі брали участь студентські команди Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та інших вищих навчальних закладів України, які здійснюють підготовку фахівців у сфері захисту права інтелектуальної власності. Учасники конкурсу виявили належні знання законодавства про об'єкти інтелектуальної власності та про легітимні форми і методи захисту права інтелектуальної власності, та були переконливими у своїх виступах і в дебатах.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.
Dr. Radut Consulting