Jump to Navigation

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності спільно з патентно-юридичною компанією "IPStyle" проводять 08 грудня 2016 року круглий стіл "Захист прав інтелектуальної власності в США: практичні аспекти"

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) та Патентно-юридична компанія «IPStyle» проводять на базі Міністерства юстиції України круглий стіл «Захист права інтелектуальної власності в США: практичні аспекти», за участю Лео Гуреффа, юриста юридичної фірми MG-IP (США).
 
Захід проводиться за адресою м. Київ, пр. Рильського, 8, Зала засідань колегії Мін'юсту. 
 

Метою круглого столу є ознайомлення з досвідом захисту права інтелектуальної власності в США, зокрема щодо реєстрації торгівельних марок, патентування винаходів і охорони авторських прав, та обговорення перспектив його використання в правотворчій і правозастосовній практиці в Україні.
 
На розгляд учасників круглого столу заплановано винесення наступних питань:

  • Реєстрація торговельних марок, патентування винаходів та охорона авторських прав в США: система та особливості;

  • Порядок оскарження та перегляду рішень патентного відомства США;

  • Як захищаються права інтелектуальної власності в США: Звернення до суду та інші ефективні механізми захисту;

  • Особливості судових процесів у справах щодо захисту прав інтелектуальної власності в США;

  • Взаємовідносини сторін у процесі судочинства та практика укладання мирових угод відповідно до норм американського законодавства;

  • Місія технічних експертів у США;

  • Патентний тролінг по-американськи та по-українськи: в чому різниця?

  • Боротьба з контрафактом у світових масштабах. Тенденції та особливості розгляду справ щодо контрафакту за кордоном;

  • IP-суди за кордоном: практика створення, завдання, функції, компетенція та процедури;

  • Досвід виявлення порушень і деліквентів у глобальній мережі Інтернет: позитивний зарубіжний досвід та перспективи його імплементації в Україні.

 
Модератори круглого столу:
 
ОРТИНСЬКА Марія, директор патентно-юридичної компанії «IPStyle» адвокат, патентний повірений України, член комітету INTA по боротьбі з контрафактом.
 
ФЕДОРЕНКО Владислав, директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Мін’юсту, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, судовий експерт.

Оргкомітет круглого столу запрошує до участі в заході: представників органів державної влади, зокрема, суддів, представників органів досудового слідства, судових експертів, патентних повірених, адвокатів і юридичні компанії, бізнес-асоціації та торгівельно-промислові палати, представників інститутів громадянського суспільства та ЗМІ.
 
Попередня реєстрація за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/1-b0DNlx7lpgWx43yhxzrPBE_8g-4-bai-xxRGk8... обов’язкова!
 
Контакти Оргкомітету круглого столу для реєстрації:
Тетяна Никитюк, тел. +38 (050) 357-87-88,
е-mail: t.nikitiuk@ipstyle.uaГоловне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.