Jump to Navigation

Науково-дослідний центр судових експертиз з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України взяв участь у роботі Технічного комітету 192 «Судова експертиза»

Дата публікації: 
26 Листопад 2019

Директор  Науково-дослідного центру судових експертиз з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), керівник Підкомітету № 5 «Експертиза об’єктів права інтелектуальної власності» ТК 192 (далі – Підкомітет № 5), проф. В.Л. Федоренко, разом з членом ТК 192 О.Г. Адлером, членом Підкомітету № 6 «Експертиза IT-технологій» ТК 192 (далі – Підкомітет № 6) Г.Є. Кривоножко та членом секретаріатів Підкомітетів №5 та № 6 О.І. Зубач прийняли участь у черговому засіданні Технічного комітету 192, що проводилося 25 листопада 2019 року на базі Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України (КНДІСЕ) під головуванням директора КНДІСЕ О.Г. Рувіна.
На засідання Технічного комітету 192 «Судова експертиза» були розглянуті питання про хід виконання програми робіт з національної стандартизації на 2019 рік за сферою діяльності цього техкомітету; про формування пропозицій до Плану роботи ТК 192 на 2020 рік, а також кадрові питання ТК 192.
Низка питань, розглянутих і обговорених на засіданні ТК 192, були пов’язані з роботою Підкомітету № 5 і Підкомітету № 6 ТК 192, які працюють на базі Центру, а їх діяльність організаційно та документально забезпечується секретаріатами із числа працівників Центру. Зокрема, в п. 1.11 Порядку денного роботи ТК 192 було розглянуто та обговорено проекти ДСТУ ХХХХ:20ХХ «Судова експертиза об’єктів права інтелектуальної власності. Терміни та визначення», розроблений Підкомітетом № 5 під головуванням директора Центру В.Л. Федоренка. На сьогодні розроблено першу редакцію цього стандарту та отримано зовнішні коментарі до неї, а також розроблено остаточну редакцію стандарту (Етап 50.99. Досягнення консенсусу). Здійснюється підготовка справи національного документу. Передбачувана дата вступу в дію цього національного стандарту – 01.03.2020 р.
Також було посилено кадровий потенціал підкомітетів ТК 192, які працюють на базі Центру. До складу Підкомітету № 5 залучено ученого секретаря Центру, судового експерта, канд. економ. наук Тимощик Лілію Павлівну та провідного судового експерта відділу товарознавчих досліджень та досліджень об’єктів інтелектуальної власності лабораторії автотехнічних, товарознавчих та спеціальних видів досліджень Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України Климову Наталію Борисівну.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.