Jump to Navigation

НДЦСЕ з інтелектуальної власності проведено семінар «Судово-експертні дослідження літературних творів наукового характеру: питання методики»

Дата публікації: 
30 Квітень 2018

26 квітня 2018 р., з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності, о 14.00 Науково-дослідним центром судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проведено методичний семінар на тему: «Судово-експертні дослідження літературних творів наукового характеру: питання методики» (далі – Семінар).
 
Метою Семінару стала апробація основних положень «Методики дослідження літературних творів наукового характеру», розробленої НДЦСЕ з інтелектуальної власності в 2016-2017 рр., та вивчення перспектив, методів і форм використання програмних продуктів для виявлення ознак неправомірних запозичень у наукового характеру.

У Семінарі прийняли участь члени Cекції судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності НКМР при Міністерстві юстиції України (цього ж дня з 10.00 до 12.00 на базі Центру було проведено весняне засідання цієї Секції); представники профільних департаментів Міністерства юстиції України Н.М. Ткаченко і ін.; директор (СЕО) ТОВ «Антиплагіат» С.П. Ткаченко;  віце-президент НАДУ, д. наук. з держ. управл., проф. М.М. Білинська та завідувач кафедри публічного управління та публічної служби НАДУ С.К. Хаджирадієва; ДП «Судові інформаційні системи» Н.В. Кісіль і ін.; представники МАУП та Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського.

На розгляд учасників Семінару були винесені наступні питання:
 

  • Теоретичні та методичні засади судово-експертних досліджень літературних творів наукового характеру в Україні.
  • Особливості дослідження літературних творів наукового характеру судовими експертами у межах експертної спеціальності 13.1.1.
  • Перспективи, методи і форми використання програмних продуктів для виявлення ознак неправомірних запозичень у літературних творах наукового характеру.

 
З доповідями-презентаціями виступили:

  • директор Центру доктор юридичних наук, проф., Заслужений юрист України В.Л. Федоренко, доповідь на тему: «Судово-експертні дослідження літературних творів наукового характеру: питання теорії та методології»;

  • старший судовий експерт Центру О.В. Голікова на тему: «Особливості дослідження літературних творів наукового характеру судовими експертами у межах експертної спеціальності 13.1.1»;

  • директор (СЕО) ТОВ «Антиплагіат» С.П. Ткаченко на тему: «Синергія програмно-апаратного комплексу та експерта в роботі по дослідженю літературних творів наукового характеру», присвячену програмному продукту «Unicheck».

Директор Центру В.Л. Федоренко також анонсував підготовку та видання на базі Центру наукової роботи «Утвердження академічної доброчесності та методологічні основи проведення експертних досліджень літературних творів наукового характеру».Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.