Jump to Navigation

НДЦСЕ з інтелектуальної власності запрошує до участі в Міжнародній українсько-польській науково-практичній конференції, присвяченій Дню судового експерта

Дата публікації: 
27 Червень 2018

03 липня 2018 року, в переддень професійного свята – Дня судового експерта, Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проводить Міжнародну науково-практичну конференцію «Судово-експертна діяльність в Україні та Польщі: досвід, перспективи розвитку та співпраці» (далі – Міжнародна конференція), до участі в якій запрошує керівництво Міністерства юстиції України і інших органів державної влади, керівників НДУСЕ і судових експертів, суддів, адвокатів, патентних повірених, науковців, представників громадськості та ЗМІ. 

Метою цього заходу є переосмислення досвіду становлення та розвитку судово-експертної діяльності в Україні та Польщі в XXI ст., визначення та обґрунтування шляхів і пріоритетів розвитку судово-експертних установ в Україні та Польщі в реаліях сьогодення, а також пошук надійних механізмів гарантування незалежності судових експертів і посилення їх соціального захисту в обох сусідніх державах.

Спеціальним гостем конференції буде директор Інституту судових експертиз ім. проф. Яна Сехна в Кракові (Міністерство справедливості Польщі) DrHb, проф. Лєшик Вєчорек з доповіддю про судово-експертну діяльність очолюваної ним державної судово-експертної установи.

На розгляд учасників Міжнародної конференції передбачено питання щодо:
 

  • Стану і перспектив розвитку судової експертизи в Україні.

  • Судово-експертної діяльності в Польщі (на прикладі роботи Інституту судових експертиз ім. проф. Яна Сехна в Кракові, Міністерства справедливості Польщі).

  • Концептуальних засад розвитку НДЦСЕ з інтелектуальної власності.

  • Механізмів, методів і форм співпраці України і Польщі в сфері судової експертизи etc.

 
Міжнародна конференція буде проведена у м. Києві за місцем розташування НДЦСЕ з інтелектуальної власності за адресою: бульвар Лесі Українки, 26, 4-ий поверх, Актова зала ДП «ДІПРОМІСТО».

Участь у Міжнародній конференції безкоштовна.

Доповіді та тези учасників Міжнародної конференції будуть надруковані, за умови подання їх до 01.08.2018 року до Центру в паперовому та електронному вигляді, з дотриманням вимог МОН України щодо такого виду наукових робіт. Обсяг доповіді – до 10 стор. обсяг повідомлення – до 4 стор., але не менше 2 стор. Посилання на джерела (за потреби) в кінці рукопису доповідей і повідомлень. 
 
Початок конференції 03.07.2018 р. о 14:00. Реєстрація учасників конференції та кава-брейк з 13:30.

Попередня реєстрація учасників Міжнародної конференції та акредитація ЗМІ буде здійснюватися через електронну платформу Центру: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdblQWgScrxsmbapJONWG7YtPJcYudR...

Контакти Оргкомітету семінару:

  • Полосьмак Олена Миколаївна – 098 481 01 20; майл: e.polosmak@gmail.com;

  • Медведєва Лариса Вікторівна – 093 709 21 28; майл: medv422@gmail.com.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.