Jump to Navigation

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності Мін’юсту, на запрошення НАДУ, взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції, присвяченій актуальним питанням удосконалення публічного врядування в Україні

Дата публікації: 
29 Травень 2018

25 травня 2018 року в стінах Національної академії державного управління при Президентові України (далі - НАДУ) відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю, присвячена 100-річчю державної служби в Україні «Публічне врядування в Україні, стан, виклики та перспективи розвитку», в якій, на запрошення НАДУ, взяли участь директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерстві юстиції України (далі – Центр) проф. В.Л. Федоренко та судовий експерт лабораторії економічних досліджень Л.В. Медведєва.
 
У заході взяли участь президент Національної академії Василь Куйбіда, голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко, Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Афганістан в Україні Сардар Мохаммад Рахман Огли, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу, перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко, виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, програмний координатор Лабораторії законодавчих ініціатив Тетяна Чернуха, представники центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, вітчизняні й міжнародні фахівці та експерти з питань публічного врядування, представники громадських організацій, а також закладів вищої освіти і науково-дослідних установ України та іноземних держав.

Конференція була присвячена обговоренню стану, викликів та перспектив подальшої розбудови дієвої системи публічного врядування в Україні. Співорганізаторами заходу виступили Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні, а також Асоціація міст України.

У рамках конференції відбулися секційні засідання, круглі столи, зокрема: «Професіоналізація публічної служби в контексті сучасних викликів та реформ», модератором якої виступили директор Центру, проф. В.Л. Федоренко і проф. кафедри публічного управління та публічної служби НАДУ О.І. Васильєва.

За результатами роботи щорічної Всеукраїнської науково-практичної конференції за міжнародною участю «Публічне врядування в Україні: стан, виклики та перспективи розвитку» підготовлено рекомендації щодо пріоритетних напрямів розбудови дієвої системи публічного врядування в Україні.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.