Jump to Navigation

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності Мін’юсту прийняли участь у роботі Міжнародної конференції на тему: «Академічна доброчесність: практичний вимір»

Дата публікації: 
12 Квітень 2019

11-12 квітня 2019 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) Федоренко В.Л. та завідуючий сектору авторського права та суміжних прав лабораторії авторського права та інформаційних технологій Центру Голікова О.В. взяли участь у роботі Міжнародної конференції «Академічна доброчесність: практичний вимір», яка проходила у приміщенні Національного університету «Києво-Могилянська академія» (м. Київ).
На Міжнародній конференції, організованій Проектом сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP, Американськими Радами з міжнародної освіти, антиплагіатною компанією Unicheck Україна, Національним університетом «Києво-Могилянська академія» та, за підтримки Міністерства освіти і науки України, розглядались теми, що стосуються розвитку культури академічної доброчесності у закладах освіти України, а також методів запобігання порушень принципів академічної доброчесності, зокрема за допомогою використання програмно-апаратних комплексів пошуку ознак плагіату у наукових творах.
Значний інтерес для представників Центру склала робота Секції № 2 «Використання антиплагіатних систем: секрети успіху», но якій було апробовано окремі рішення з НДР Центру «VII.1.3-2018/2 Методичні рекомендації щодо застосування програмно-апаратних комплексів / спеціалізованого програмного забезпечення для виявлення запозичень / ознак плагіату у літературних, художніх та наукових творах (2018-2019 рр.)».
Учасники Міжнародної конференції «Академічна доброчесність: практичний вимір» отримали за результатами роботи відповідні сертифікати.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.