Jump to Navigation

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності Мін’юсту уклав Договір про співпрацю з Національним бюро експертиз Національної академії наук Республіки Вірменія

Дата публікації: 
30 Вересень 2019

26.09.2019 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В.Л. Федоренко, під час участі в роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання судово-експертної діяльності. Сучасні проблеми, тенденції та перспективи розвитку криміналістика і судової експертизи», уклав Договір про співпрацю з ДНКО «Національне бюро експертиз» Національної академії наук Республіки Вірменія.
Директор Центру В.Л. Федоренко в урочистій обстановці уклав з директором Державної некомерційної організації «Національне бюро експертиз» НАН Республіки Вірменія (далі – Бюро) А.Н. Овсепяном Договір про співпрацю між судово-експертними установами. Зміст Договору передбачає налагодження систематичної співпраці в сфері науково-дослідної, методичної та судово-експертної діяльності, проведення спільних науково-комунікативних заходів, у тому числі, й за участі третіх сторін, а також взаємне сприяння висвітленню наукових здобутків у сфері судової експертизи в наукових виданнях України, Вірменії, а також третіх держав.
Важливим напрямком співпраці Центру з Бюро було визначено і взаємне стажування судових експертів і наукових працівників за напрямками судової експертизи в сфері інтелектуальної власності, IT-технологій, а також експертизи об’єктів інтелектуальної власності. Зокрема, договірними сторонами буде розглянуто питання про апробацію та можливе впровадження (з адаптацією) методик і методичних рекомендацій щодо окремих видів судової експертизи об’єктів права інтелектуальної власності.
Директор Центру В.Л. Федоренко та директор Бюро А.Н. Овсепян визнали перспективним напрямком взаємодії публікації працівників науково-експертних установ у журналах і збірках конференцій. Зокрема, директор Центру В.Л. Федоренко презентував учасникам конференції журнал «Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління», заснований трудовим колективом Центру в 2018 році та запросив до публікації в ньому вірменських і інших зарубіжних науковців у сфері криміналістики і експертології.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.