Jump to Navigation

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності Мін’юсту взяв участь у Міжнародній конференції щодо нових технологій по вилученню, відновленню та аналізу цифрової інформації, організованій КНДІСЕ.

Дата публікації: 
18 Травень 2018

11 травня 2018 року співробітники Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) Собін О.К. та Голікова О.В. взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Нові технології по вилученню, відновленню та аналізу цифрової інформації для потреб оперативної, розшукової діяльності та експертизи», проведеній у Київському науково-дослідному інституті судової експертизи.
Метою конференції було ознайомлення учасників конференції з новітніми можливостями апаратних і програмних продуктів для отримання, обробки, використання та аналізу цифрових даних при проведенні оперативних, слідчих та експертних заходів.
У конференції взяли участь понад 70 учасників. Серед них представник науково-дослідних установ Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби, провідні спеціалісти в області роботи з даними з електронними пристроями, а також представники компаній, що займається захистом інформації та іноземні гості.
Під час проведення конференції представниками компанії «GuidanceSoftware (OpenTex)» (Лондон) було презентовано новітнє програмне та апаратне забезпечення для вилучення та аналізу цифрової інформації з різноманітних носіїв.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.