Jump to Navigation

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності Мін'юсту взяв участь у роботі Круглого столу на тему «Застосування експертиз в стратегіях захисту», проведеному Комітет Асоціації адвокатів України з питань захисту бізнесу, активів та прав інвесторів

Дата публікації: 
31 Січень 2018

30 січня 2018 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі - Центру) проф. В.Л. Федоренко, завідувач лабораторії авторського права та суміжних прав Центру О.К. Собін і старший судовий експерт лабораторії економічних досліджень С.О. Попова, на запрошення Комітету Асоціації адвокатів України,взяли участь в роботі Круглого столу на тему «Застосування експертиз в стратегіях захисту», організованому та проведеному Комітетом Асоціації адвокатів України з питань захисту бізнесу, активів та прав інвесторів та Адвокатським об’єднанням «Вдовичен та партнери».

Основною метою проведення заходу стала актуалізація питання щодо важливості експертних висновків в процесі захисту, нюансів проведення експертизи з точки зору подання запитів на проведення експертиз для отримання необхідних адвокату висновків та їх використання в якості доказів в суді, а також підвищення професійного рівня адвокатів в питаннях захисту клієнтів.
 
Директор Центру проф. В.Л. Федоренко презентував потенціал і досвід Центру щодо проведення експертиз і експертних досліджень в межах тих експертних спеціальностях, які є в Центрі, зокрема судових експертиз в сфері інтелектуальної власності. Розкрив особливості проведення експертиз і експертних досліджень та проблеми, з якими найчастіше стикаються судові експерти.

Виступ директора Центру проф. В.Л. Федоренка доповнив завідувач лабораторії авторського права та суміжних прав Центру О.К. Собін в частині, що стосується інженерно-технічних експертиз, та старший судовий експерт лабораторії економічних досліджень С.О. Попова в частині, що стосується економічних експертиз та експертних досліджень.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.