Jump to Navigation

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності привітав Одеський науково-дослідний інститут судової експертизи із 105-літтям

Дата публікації: 
19 Червень 2018

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) щиро вітає Одеський науково-дослідний інститут судової експертизи з 105-літнім ювілеєм і зичить керівництву та трудовому колективу ОНДІСЕ нових блискучих перемог і успіхів в сфері науково-дослідної та судово-експертної діяльності!

15-16 червня 2018 року в ОНДІСЕ з нагоди 105-ліття Одеського науково-дослідного інституту судової експертизи в м. Одеса було проведено цікаву та змістовну Міжнародну конференцію на тему: «Актуальні питання судово-експертної діяльності. Становлення – розвиток – здобутки». Учасники конференції привітали директора ОНДІСЕ А. Ріпенка та трудовий колектив очолюваного ним Інституту з ювілеєм.

Почесними гостями заходу виступили представники Міністерства юстиції України в особі директора Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки О. Олійника та директора Департаменту з питань судової роботи та банкрутства Ю. Моісеєва. Спеціальним гостем конференції став директор Інституту судової експертизи ім. проф. Яна Сехна в Кракові Л. Вєчорек.
 
Від керівництва та трудового колективу Центру вітання ОДНДІСЕ здійснив завідувач лабораторії авторського права та суміжних прав Центру О. Собін.
 
Довідково:   
Міжнародну конференцію було організовано з нагоди відзначення 105 річниці заснування Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз та Дня народження одного із засновників та першого керівника Одеського Кабінету науково-судової експертизи Миколи Прокоповича Макаренка.

Основні тематичні напрямки цієї Міжнародної конференції стали:
 

  • загальнотеоретичні та історико-правові питання розвитку інституту судової експертизи;

  • правові аспекти формування та розвитку інституту судової експертизи;

  • питання взаємодії установ судових експертиз з судовими та правоохоронними органами;

  • кримінально-процесуальні аспекти функціонування інституту судової експертизи;

  • особливості законодавчого забезпечення участі судових експертів у кримінальному, цивільному, адміністративному та господарському судочинстві;

  • міжнародно-правові аспекти наукового та методичного забезпечення судово-експертної діяльності та взаємодії у сфері проведення судових експертиз тощо.

Міжнародна конференція сприяла активній розробці стратегій розвитку та модернізації судово-експертної діяльності в Україні, обміну досвідом та налагодженню комунікації між спеціалістами різних країн, зокрема, Польщі.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.