Jump to Navigation

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності прийме участь у Конференції «Корпоративна безпека бізнесу: цілісна система безпеки компанії, успішне протистояння загрозам для бізнесу»

Дата публікації: 
21 Березень 2018

22 березня 2018 року Юридична компанія Dictum та Бізнес Школа «Крок» проведуть бізнес-конференцію «Корпоративна безпека бізнесу». Аудиторію заходу складуть власники і керівники компаній, заступники директорів з профільних питань (фінанси, правові питання, управління людськими ресурсами, інформаційні технології тощо), а також керівники і фахівці служб безпеки.
 
У рамках заходу плануються панельні дискусії на такі теми:

  • економічна безпека (податки і фінанси);

  • фізична безпека (захист матеріальних активів, топ-менеджменту та cпівробітників компаній);

  • юридична безпека (рейдерство: актуальність, протидія, агресивні взаємовідносини з правоохоронними органами);

  • інформаційна безпека (кібербезпека, інформаційна гігієна співробітників).

 
Спікером на зазначеній конференції виступить заступник директора з науково-експертної роботи Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації; судовий експерт Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України Тетяна Чабанець.

Т. Чабанець візьме участь у дискусії секції «Захист прав інтелектуальної власності (протидія фальсифікату, сірому імпорту, незаконному використанню прав інтелектуальної власності)» з доповіддю на тему: «Роль судової експертизи в з'ясуванні питань, що виникають в господарському (цивільному) процесі і потребують спеціальних знань».

Про умови участі у бізнес-конференції «Корпоративна безпека бізнесу» та детальнішу інформацію читайте у мережі FaceBook.
 
https://www.facebook.com/events/1745799838792538/permalink/1778187148887...Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.