Jump to Navigation

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності прийняв участь у конференції із нагоди 70-річчя Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України

Дата публікації: 
14 Травень 2019

14 травня 2019 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) В.Л. Федоренко та в.о. заступника директора Центру О.Г. Адлер взяли участь у науково-практичній конференції «Юридична наука: сучасний стан та перспективи розвитку», а також привітали від імені Центру колектив Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України із 70-річчям.
Під час привітання з ювілеєм директор Центру В.Л. Федоренко урочисто вручив директорові Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України академіку Юрію Сергійовичу Шемшученку Почесну грамоту Центру. У ній, на підставі рішення Вченої ради Центру від 08.05.2019 р. № 11/2019, визначено: «За сумлінну та ефективну багаторічну працю в сфері науково-дослідної діяльності, вагомий внесок у науково-методичне забезпечення судово-експертної діяльності та правового й процесуального статусу судових експертів в Україні, та з нагоди 70-річчя заснування установи, нагородити трудовий колектив Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України Почесною грамотою Центру».
Директор Центру В.Л. Федоренко та в.о. заступника директора Центру О.Г. Адлер також вручили керівництву Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України цінний подарунок.
Довідково:
Інститут держави і права ім. В.М.Корецького Національної академії наук України є провідною науково-дослідною установою юридичного профілю в Україні.
Згідно із своїм Статутом Інститут здійснює фундаментальні теоретико-методологічні та прикладні дослідження актуальних проблем державно-правового будівництва в Україні; координує фундаментальні наукові розробки відповідних проблем; готує кадри вищої кваліфікації – докторів і кандидатів юридичних наук; проводить наукові і науково-практичні конференції; видає юридичну літературу; надає експертну та науково-консультативну допомогу Верховній Раді України, Секретаріату Президента України, Кабінету Міністрів України, судовим органам, Генеральній прокуратурі України, іншим органам державної влади та органам місцевого самоврядування.
Пріоритетними напрямами фундаментальних досліджень Інституту є:
проблеми державотворення і правотворення в Україні: теорія, історія, практика;
• правові проблеми демократизації суспільних відносин і формування громадянського суспільства та утвердження і реалізація прав та свобод людини;
• теоретичні і прикладні проблеми розвитку правової системи України;
• теоретичні і практичні проблеми реалізації Конституції та законодавства України;
• Україна в системі сучасного міжнародного правопорядку та Європейської інтеграції: теорія і практика
• проблеми енциклопедичних юридичних досліджень, філософії і соціології права.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.