Jump to Navigation

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності прийняв участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми та перспективи розвитку судової експертизи та криміналістики»

Дата публікації: 
18 Жовтень 2020

16 жовтня 2020 року Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), прийняв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи розвитку судової експертизи та криміналістики» (далі – Конференція), організованій Одеським науково-дослідним інститутом судових експертиз Мін’юсту. Директор Центру проф. В.Л. Федоренко виступив із привітальним словом до учасників конференції, а також із доповіддю.
Конференція присвячена пам’яті одного із  засновників і першого керівника Одеського Кабінету НСЕ М.П. Макаренка та відбулася за участі керівників профільних підрозділів Міністерства освіти України, НДУСЕ Мін’юсту, НДЕКЦ Міністерства внутрішніх справ України, вищих навчальних закладів України, співробітники НПЦ Державного комітету судових експертиз Республіки Білорусь, Державного комітету судових експертиз Республіки Білорусь, Національного бюро експертиз Республіки Вірменія та Національного центру судових експертиз при Міністерстві юстиції Республіки Молдова.
Для обговорення на Конференції були запропоновані нагальні питання розвитку судової експертизи та криміналістики за наступними напрямами:
• організація судово-експертної діяльності та її нормативно-правове забезпечення;
• особливості проведення нових видів судових експертиз;
• проблемні питання проведення криміналістичних видів досліджень.
На Конференції було розглянуто широке коло питань щодо доцільності внесення суттєвих змін до базового закону «Про судову експертизу», можливості застосування культурологічних знань при дослідженні полікодових текстів, особливостей проведення дослідження судово-економічних експертиз декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, особливостей електронного документу як джерела доказів у кримінальному провадженні etc.
Доповіді та тези Конференції будуть опубліковані. До публікації були подані тези шести працівників Центру.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.