Jump to Navigation

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності прийняв участь в круглому столі «Удосконалення правового регулювання оцінки майна і майнових прав. Оцінка землі. Професійна експертиза і оціночна діяльність», організованому ХНДІСЕ

Дата публікації: 
30 Квітень 2018

27 квітня 2018 року в Харківському науково-дослідному інституті судових експертиз ім. Засл. проф М.С. Бокаріуса відбувся круглий стіл на тему: «Удосконалення правового регулювання оцінки майна і майнових прав. Оцінка землі. Професійна експертиза і оціночна діяльність».

Круглий стіл проведено за участю представників Міністерства юстиції України, народних депутатів України, керівників та співробітників науково-дослідних установ судових експертиз (НДУСЕ) Міністерства юстиції України, провідних учених кафедри криміналістики Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, представників Національної асоціації адвокатів України, Головного територіального управління юстиції у Харківській області та професійних оцінювачів.

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), як суб’єкт оціночної діяльності за всіма спеціальностями (Сертифікат Фонду державного майна України № 686/16 від 05 вересня 2016 року), на запрошення Оргкомітету конференції, в режимі відео-конференції також прийняв участь у круглому столі.

Основною метою круглого столу стало обговорення нагальних потреб удосконалення законодавства про оцінку майна та майнових прав, зокрема оцінку землі з врахуванням нових умов застосування законодавства України про оцінку майна і професійну оціночну діяльність. Круглий стіл пройшов на високому теоретико-методологічному та організаційному рівні й був корисним для розвитку оціночного напрямку діяльності Центру.

Довідково:

Центр є суб’єктом оціночної діяльності в межах спеціальностей:

1. Оцінка об’єктів у матеріальній формі:

  • 1.1. Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок та майнових прав на них.
  • 1.2. Оцінка машин і обладнання.
  • 1.3. Оцінка колісних транспортних засобів.
  • 1.4. Оцінка літальних апаратів.
  • 1.5. Оцінка судноплавних засобів.
  • 1.7. Оцінка рухомих речей, крім таких, що віднесені до машин, обладнання, колісних транспортних засобів, літальних апаратів, судноплавних засобів, та тих, що становлять культурну цінність.

 
2. Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності:

  • 2.1. Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім оцінки прав на об’єкти інтелектуальної власності).
  • 2.2. Оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності.


Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.