Jump to Navigation

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності спільно з КНДІСЕ і Українською асоціацією власників торгівельних марок проводить науково-практичний семінар щодо процесуального статусу судових експертів

Дата публікації: 
5 Квітень 2019

11 квітня 2019 року Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності, Київський науково-дослідний інститут судових експертиз і Українська асоціація власників торгівельних марок організовує та проводить 11 квітня 2019 року науково-практичний семінар на тему: «Особливості процесуального статусу судового експерта з питань інтелектуальної власності в цивільних і господарських справах».
Метою цього семінару є визначення особливостей процесуального статусу судових експертів з питань інтелектуальної власності в Україні в цивільних і господарських справах у контексті проведення судової реформи та започаткування діяльності Вищого суду з питань інтелектуальної власності.
Під час проведення семінару передбачається обмін думками судових експертів, суддів, адвокатів, представників Міністерства юстиції України та Міністерства економічного розвитку та торгівлі України з наступних питань:
• Стан, проблеми і перспективи розвитку судової експертизи з питань інтелектуальної власності та трансформації корпусу судових експертів в контексті судової реформи в Україні. • Правовий і процесуальний статус судового експерта з питань інтелектуальної власності в Україні.
• Судовий експерт з питань інтелектуальної власності та адвокат: процесуальні моделі та етика взаємодії.
• Особливості процесуального статусу судових експертів з питань інтелектуальної власності в цивільних справах. • Участь судових експертів з питань інтелектуальної власності в господарських справах.
• Рецензування висновків судових експертів з питань інтелектуальної власності: правова реальність і міфи.
• Перспективи розвитку судової експертизи з питань інтелектуальної власності в контексті становлення Вищого суду з питань інтелектуальної власності etc.
Науково-практичний семінар буде проведено 11.04.2019 р. з 10.00 до 13.00 за адресою: м. Київ, бул. Лесі Українки, 26, 4 поверх. Конференц-зал ДП «ДІПРОМІСТО». Реєстрація учасників заходу – з 10.00 до 10.30.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.