Jump to Navigation

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності успішно провів чергове засідання Експертно-кваліфікаційної комісії

Дата публікації: 
6 Лютий 2020

05 лютого 2020 року проведено перше у 2020 році планове засідання Експертно-кваліфікаційної комісії (далі – ЕКК) Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) під головуванням директора Центру проф. В.Л. Федоренка, на якому були розглянуті важливі питання організації та проведення судової експертизи в Центрі, зокрема, щодо підтвердження кваліфікації судового експерта Центру та розгляд подання про оновлений постійний склад ЕКК Центру та про кандидатури членів змінного складу Центральної експертно-кваліфікаційної комісії (далі – ЦЕКК) при Міністерстві юстиції України.
На засіданні ЕКК Центру підтверджено кваліфікацію завідувача сектору інформаційних технологій лабораторії авторського права та інформаційних технологій Центру, кандидата технічних наук, судового експерта Кривоножко Галини Євгенівни за спец. 10.17 «Дослідження телекомунікаційних систем (обладнання) та засобів».
Відповідно до Положення про експертно-кваліфікаційні комісії та атестацію судових експертів, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 03.03.2015 р. № 301/5, на засіданні також було розглянуто проект подання про оновлений постійний склад членів ЕКК Центру та пропозиції кандидатур з числа судових експертів Центру, які мають понад 5 років судово-експертного стажу, до змінного складу ЦЕКК.
На засіданні ЕКК Центру також були обговорені питання про стан підготовки тестових питань і задач у сфері судової експертизи об’єктів права інтелектуальної власності.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.