Jump to Navigation

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Україна в системі сучасного міжнародного правопорядку та європейської інтеграції: загальнотеоретичні та практичні проблеми»

Дата публікації: 
19 Грудень 2018

18 грудня 2018 року, на запрошення керівництва Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського, директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В.Л. Федоренко, в.о. заступника директора Центру О.Г. Адлер і судовий експерт Центру О.І. Зубач взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції на тему: «Україна в системі сучасного міжнародного правопорядку та європейської інтеграції: загальнотеоретичні та практичні проблеми».

У своєму вступному слові директор Центру проф. В.Л. Федоренко відзначив, що Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського, має давню та славетну історію й світле майбутнє. Цей Університет поєднує професіоналізм професорсько-викладацького складу й патріотизмом, знаходить час, натхнення та мужність для підготовки студентів з Криму та зі Сходу Україну, включаючи представників кримськотатарського народу, виховує в студентів почуття гідності та поваги до нашої Вітчизни. Окремо було відзначено плідність співпраці Центру та Університету, насамперед на науковому рівні та на півні кадрового забезпечення.

Директор Центру проф. В.Л. Федоренко також підкреслив, що тема євроінтеграції наразі є все більше актуальною та практично значущою для всіх сфер суспільного та державного життя, для кожної окремо взятої галузі та сектору державної політики. Так, для Центру питання євроінтеграції – це, у першу чергу, напрацювання стандартів судово-експертної діяльності в сфері інтелектуальної власності.



Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.