Jump to Navigation

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції в Республіці Вірменія.

Дата публікації: 
27 Вересень 2019

25-27.09.2019 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В.Л. Федоренко та завідувач лабораторії авторського права та інформаційних технологій Центру О.К. Собін, на запрошення керівництва Державної некомерційної організації «Національне бюро експертиз», взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання судово-експертної діяльності. Сучасні проблеми, тенденції та перспективи розвитку криміналістика і судової експертизи».
Директор Центру В.Л. Федоренко виступив із доповіддю на тему «Судова експертиза об’єктів інтелектуальної власності в України: поняття, види і системи» у якій окреслив основні особливості судово-експертної діяльності у сфері інтелектуальної власності в Україні.
Під час проведення конференції між Центром та Державною некомерційною організацією «Національне бюро експертиз» було підписано Договір про співробітництво.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.