Jump to Navigation

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у семінарі-вебінарі «Господарські суди 2020. Оновлення (ускладнення) ГПК України. Електронні суди»

Дата публікації: 
25 Березень 2020

25 березня 2020 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В. Федоренко та керівник лабораторії права промислової власності Центру, судовий експерт вищої категорії Н. Ковальова взяли участь, на запрошення керівництва «Академії ЛІГА: ЗАКОН», в онлайн режимі з використанням Skype, у семінарі-вебінарі на тему: «Господарські суди 2020. Оновлення (ускладнення) ГПК України. Електронні суди».
Директор Центру В. Федоренко презентував учасникам вебінару Центр, як єдину в світі державну спеціалізовану судову-експертну установу з питань інтелектуальної власності, а також розкрив потенціал Центру в частині проведення експертиз і експертних досліджень об’єктів права інтелектуальної власності, зокрема за судово-експертними спеціальностями 13.1.2, 13.3, 13.4, 13.6, 13.9 і ін. Також було розкрито відмінність між висновками судової експертизи та експертного дослідження, в тому числі, експертного дослідження на замовлення учасника справи. Н. Ковальова розповіла про особливості проведення досліджень торгових марок та промислових зразків у господарських справах.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.