Jump to Navigation

НДЦСЕз питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції, спільно з Юридичною компанією «Lex Consulting» проводять методичний семінар-практикум «Економічна судова експертиза як доказ у податкових спорах»

Дата публікації: 
20 Січень 2020

18 лютого 2020 року Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) організовує та проводить, спільно з Юридичною компанією «Lex Consulting» та за участі Ukrainian National Audit Company, ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб», «Uteka.ua», ВГО «Спілка податкових консультантів України», ради незалежних бухгалтерів та аудиторів, методичний семінар-практикум (далі – Семінар) на тему: «Економічна судова експертиза як доказ у податкових спорах».
Семінар буде проведено за адресою: Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26, 4 поверх, конференц-зал ДП «Діпромісто».
На розгляд учасників Семінару заплановано винести питання щодо:    
• практики застосування контролюючими органами стандартів бухгалтерського обліку під час перевірки повноти декларування податку на прибуток;
• наявності ризиків збільшення доходу платника податку на прибуток за результатами перевірок відносин з контрагентами та про шляхи їх мінімізації;
• побудови виграшної позиції в суді та вибір ефективних доказів для її захисту на прикладі реальних судових кейсів;
• особливостей підготовки і вимог до клопотання про призначення судово-економічної експертизи у науково-дослідних установах судової експертизи (НДУСЕ).
Теми основних доповідей і доповідачі:
1. «Позиція адміністративних судів щодо необхідності проведення судової економічної експертизи при розгляді податкових спорів, зокрема, щодо донарахування податку на прибуток у зв’язку зі збільшенням платникам податків доходів в бухгалтерському обліку по операціях з придбання товару щодо якого контролюючі органи мають сумнів стосовно реального (законного) джерела його походження».
Доповідач: Кузьменко Валерій Анатолійович – суддя Окружного адміністративного суду м. Києва.
2. «Практика визначення зобов'язань з податку на прибуток з урахуванням останніх тенденцій застосування контролюючими органами П(С)БО 15 «Дохід»».
Доповідач: Представник Головного управління ДПС у м. Києві.
3. «Судова практика розгляду спорів з контролюючими органами щодо донарахування податку на прибуток у зв’язку з «порушенням» платниками податків П(С)БО 15 «Дохід» і роль судово-економічної експертизи як ефективного доказу для правильного вирішення спорів (огляд практичного кейсу). Чи мають право контролюючі органи перекваліфіковувати операції в бухгалтерському обліку платників податків?».
Доповідач: Володимир Рак - партнер Юридичної компанії «Lex Consulting», сертифікований податковий консультант (Спілка податкових консультантів України).
4. «Методологія бухгалтерського обліку доходів і витрат в операціях з придбання товару щодо якого контролюючі органи мають сумнів стосовно реального (законного) джерела його походження».
Доповідач: Ольга Гонзайк - засновник та генеральний директор Аудиторської компанії «Українська Національна Аудиторська Компанія», керівник Центрального округу ВГО "Спілка податкових консультантів України", голова аудиторського комітету Ради незалежних бухгалтерів і аудиторів.
5. «Судово-економічна експертиза: класифікація, вирішувані питання, об'єкти дослідження».
Доповідач: Тимощик Лілія - учений секретар Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності, к.е.н., судовий експерт державної спеціалізованої установи.
Семінар буде корисним:
власникам компаній, фінансовим директорам, головним бухгалтерам, начальникам юридичних підрозділів компаній, судовим експертам, атестованим за спец. 11.1, 11,2, 11.3 і 13.9.
Інформація для майбутніх учасників про Семінар:
Реєстрація учасників заходу он-лайн: https://event.lex-consulting.ua/
Детальна інформація за телефоном: +38 (099) 246-48-23, або за поштою: v.rak@lex-consulting.uaГоловне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.