Jump to Navigation

Посилено корпус атестованих судових експертів НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України

Дата публікації: 
1 Грудень 2019

29 листопада 2019 року проведено чергове засідання Експертно-кваліфікаційної комісії Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) під головуванням директора Центру В.Л. Федоренка, на якому були розглянуті важливі питання організації та проведення судової експертизи в Центрі, а також атестовано та підтверджено кваліфікацію судових експертів Центру.
На засідання Експертно-кваліфікаційної комісії Центру атестовано за спец. 13.1.1 працівника Центру, кандидата наук з державного управління Жукову Ірину Віталіївну, а також підтверджено кваліфікацію судового експерта за спец. 13.1.1 завідувача сектору авторського права та суміжних прав лабораторії авторського права та інформаційних технологій Голікової Олени Валеріївни.
За ініціативи голови Експертно-кваліфікаційної комісії Центру Федоренка В.Л. було розглянуто та обговорено низку проблемних питань щодо: організації та проведення судової експертизи Центром. Зокрема, це питання, пов’язані з оновленням процесуального законодавства в частині організації та проведення судової експертизи, у першу чергу в кримінальних провадженнях; не передбаченого чинним законодавством «рецензування» з боку приватних осіб висновків судової експертизи, складених експертами Центру; скарги адвоката на проведення та результати судової експертизи у господарській справі; науково-методичного забезпечення підготовки судових експертів з питань інтелектуальної власності на базі Центру та ін.) і ін.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.