Jump to Navigation

У готелі «Прем'єр Палац» успішно пройшов ІІІ форум по інтелектуальній власності України (IPF-2016)

Дата публікації: 
3 Червень 2016

У готелі «Прем'єр Палац» успішно пройшов ІІІ форум по інтелектуальній власності України (IPF-2016)!

Захід організований газетою «Юридична практика». IPF 2016 - одна із самих знакових подій ринку інтелектуальної власності. Захід відбувся за підтримки Державної служби інтелектуальної власності України.

У числі спікерів IPF -2016: представники державного сектора, юристи провідних юридичних компаній, юрисконсульти, адвокати, представники бізнесу та судді.
Учасники форуму обговорили, зокрема, світові й вітчизняні тенденції розвитку права інтелектуальної власності, згубний вплив підробок та контрафакту на економіку країни тощо. У ході трьох паралельних секцій присутні змогли детально проаналізувати найактуальніші питання авторського права та суміжних прав, патентного права і торгівельних марок, географічних позначень, комерційних найменувань. Поділитися безцінним досвідом, проаналізувати законотворчі ініціативи. Остання сесія традиційно була присвячена судовій практиці. Було про що поговорити!

Під час форуму працював Музей підробок Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством.
Активними учасниками IPF-2016 стали представники ДСІВ та Укрпатенту на чолі з в.о. Голови Антоніною Малиш.
Зокрема, Антоніна Малиш та Інна Шатова виступили у декількох сесіях, а представники Укрпатенту – Микола Потоцький та Антоніна Жужнева, виступили у сесіях судової практики та патентного права.
 
ДСІВГоловне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.
Dr. Radut Consulting