Jump to Navigation

У Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України відбулися підсумкові Загальні збори трудового колективу

Дата публікації: 
29 Грудень 2016

     28 грудня 2016 року проведено Загальні збори трудового колективу Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі Центру), за участі начальника Управління експертного забезпечення правосуддя Департаменту з питань судової роботи та банкрутства Міністерства юстиції України Н.М. Ткаченко.

     Директор Центру В.Л. Федоренко підвів підсумки роботи Центру у 2016 році та відзначив, що у поточному році виконувалось 312 експертиз і експертних досліджень, 263 із яких були завершені в провадженні. Центр також здійснював науково-дослідні роботи, проводив комунікативні заходи із актуальних проблем захисту авторських прав, протидії т.з. «патентному тролінгу» тощо.

     За звітний період відбулося суттєве оновлення корпусу експертів і спеціалістів Центру (більше 30%). Разом із тим, це не позначилось на ефективності роботи Центру. Але, проблема добору, підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників Центру, насамперед судових експертів, зберігає свою гостроту й актуальність.

     За останні пів року роботи у 2016 році Центр провів низку комунікативних заходів та уклав угоди про співпрацю з Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності НАПрН України, Київським університетом права НАН України й іншими партнерами. Тому, у 2017 році головним завданням Центру стане реалізація потенціалу співпраці з партнерами у сфері захисту об’єктів інтелектуальної власності в Україні.

     Кошторис спеціального фонду Центру виконано на 99% від запланованого та, ймовірно, буде перевиконаний за наступні 3 дні, що залишились до Нового року. Це дозволило зміцнити матеріально-технічну базу Центру, зокрема, установити відеоспостереження у приміщенні Центру, фрагментарно оновити офісну техніку Центру, сформувати і розмножити презентаційні матеріали щодо діяльності Центру тощо.

     На загальних зборах трудового колективу також були визначені пріоритетні завдання Центру на 2017 рік у сфері судово-експертної, науково-дослідної, комунікативної та іншої статутної діяльності.

     Директором Центру В.Л. Федоренком також було ініційовано обговорення Антикорупційної стратегії Центру на 2017 рік у трудовому колективі.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.
Dr. Radut Consulting