Jump to Navigation

У Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України відбулося засідання Експертно-кваліфікаційної комісії

Дата публікації: 
23 Травень 2017

22 травня 2017 року у Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) відбулося чергове засідання Експертно-кваліфікаційної комісії Центру (далі – ЕКК). Участь у роботі ЕКК прийняла начальник Управління експертного забезпечення правосуддя Департаменту з питань судової роботи та банкрутства Міністерства юстиції України, член ЕКК Центру, кандидат юридичних наук Н.М. Ткаченко, а також запрошені члени ЕКК із Київського науково-дослідного інституту судової експертизи і Дніпровського науково-дослідного інституту судової експертизи.

На ЕКК було проведено атестацію працівників центру О.В. Голікової, В.А. Дідоборща, О.С. Самелюк і Л.П. Тимощик, а також розглянуті питання про присвоєння кваліфікаційного класу судового експерта та про анулювання свідоцтва судового експерта, у зв’язку зі звільненням із Центру.  
 Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.
Dr. Radut Consulting