Jump to Navigation

У Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України відбулися загальні збори трудового колективу

Дата публікації: 
28 Березень 2018

28 березня 2018 року у Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) відбулися Загальні збори трудового колективу Центру за попередніми результатами проведення комплексної перевірки Центру.

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України, з 26 березня 2018 року в Центрі проведено комплексну перевірку діяльності за основними напрямками статутної роботи Центру. Йдеться про судову-експертну, наукову та науково-методичну діяльність, документальне забезпечення діяльності Центру, роботу зі зверненнями громадян, кадрову роботу тощо.

На Загальних зборах трудового колективу Голова комісії для проведення комплексної перевірки діяльності Центру, директор Департаменту з питань судової роботи та банкрутства Міністерства юстиції України Ю.О. Моісеєв підвів попередні підсумки комплексної перевірки і вказав керівництву та працівникам Центру на переваги і недоліки в діяльності Центру, а також визначив основні напрямки, способи і терміни оптимізації діяльності Центру.

Відзначені в доповіді Голови комісії Ю.О. Моісеєва вказівки і пропозиції щодо подальшого розвитку Центру й удосконалення його діяльності прийняті керівництвом і працівниками Центру до безумовного виконання.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.