Jump to Navigation

У НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України відбулися Загальні збори трудового колективу

Дата публікації: 
18 Квітень 2018

17 квітня 2018 року у Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) відбулися Загальні збори трудового колективу.
 
На розгляд трудового колективу Центру виносились найбільш актуальні питання, що стосувалися внутрішньо-організаційної роботи Центру, зокрема був затверджений план-графік усунення недоліків, виявлених під час проведення Міністерством юстиції України комплексної перевірки Центру з 26 по 30 березня 2018 року.

Колективом Центру прийнято рішення щодо приведення у відповідність Розділу 5 «Режим роботи, тривалість робочого часу та відпочинку» Колективного договору на 2017-2020 роки до статті 18 Закону України «Про судову експертизу» та затверджено нову редакцію Колективного договору.

У відповідність до вимог статті 143 Кодексу законів про працю України, колективом одноголосно прийнято рішення щодо приведення правил внутрішнього трудового розпорядку Центру.
 
Затверджено рішення про заснування трудовим колективом Центру друкованого засобу масової інформації з проблем теорії та практики судової експертизи «Експерт», відповідно до частини першої статті 8 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні».
 Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.