Jump to Navigation

У НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності Мін’юсту відбулися Загальні збори трудового колективу.

Дата публікації: 
24 Грудень 2019

19 грудня 2019 року відбулися чергові Загальні збори трудового колективу Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), на яких були обговорені важливі питання роботи Центру. В першу чергу, було підведено підсумки діяльності центру в 2019 році.
На Загальних зборах трудового колективу були урочисто вручені свідоцтва судових експертів. Зокрема, свідоцтво про присвоєння кваліфікації судового експерта за спеціальністю 13.1.1 «Дослідження, пов`язані з літературними, художніми творами та ін.» було вручено І.В. Жуковій та свідоцтво про підтвердження кваліфікації судового експерта за спеціальністю 13.1.1 «Дослідження, пов`язані з літературними, художніми творами та ін.» було вручено О.В. Голіковій.
Під час загальних зборів були розглянуті наступні актуальні питання діяльності Центру:
• про підсумки роботи Центру за 2019 рік та основні напрямки діяльності в 2020 році.
• про виконання Програми антикорупційних заходів Центру на 2019 рік і затвердження Програми антикорупційних заходів Центру на 2020 рік.
• про внесення змін до Колективного договору в частині переліку посад і професій, за якими працівникам Центру надається додаткова відпустка.
• про доукомплектування персонального складу Вченої ради Центру та обрання до неї 2-х представників трудового колективу.
• про результати службової перевірки фактів і обставин, викладених у акті Державної податкової служби України від 04.11.2019 №7838/26-15-04-11-13 про результати камеральної перевірки щодо дотримання бухгалтерією Центру вимог податкового законодавства в частині своєчасної сплати податку на додану вартість до бюджету.
• про посилення виконавської та трудової дисципліни у Центрі та забезпечення режиму унеможливлення перебування в службових приміщеннях Центру сторонніх осіб і ін.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.