Jump to Navigation

У НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності проведені загальні збори трудового колективу з нагоди Дня судового експерта

Дата публікації: 
3 Липень 2020

03 червня 2020 року, напередодні Дня судового експерта, у Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проведено загальні збори трудового колективу Центру (далі – Загальні збори) під головуванням директора Центру В.Л. Федоренка.
Директор Центру В.Л. Федоренко привітав трудовий колектив Центру з Днем судового експерта та побажав усім працівникам Центру подальших успіхів у професії та роботі, а також родинного добробуту й особистісного зростання.
Також в урочистій обстановці було доведено Наказ Міністерства юстиції України «Про нагородження» від 30.06.2020 № 2142/к, яким за сумлінну працю у галузі судової експертизи, зразкове виконання обов’язків, особистий внесок у забезпечення правосуддя та з нагоди професійного свята Дня судового експерта Подякою Міністерства юстиції України були нагороджені:
• судовий експерт лабораторії економічних досліджень Центру Голець Ірина Василівна;
• судовий експерт лабораторії авторського права та інформаційних технологій Центру Заікіна Тетяна Василівна.   
Директор урочисто вручив перше у Центрі Свідоцтво судового експерта, видане судовому експерту лабораторії права промислової власності Центру Томачинському Сергію Миколайовичу, за результатами проходження атестації на ЦЕКК Мін’юсту.
Трудовий колектив Центру також урочисто привітав з Днем народження працівників Центру Голікову О.В., Зазимка С.А., Заікіну Т.В., Рак В.М. 
Важливим предметом Загальних зборів став розгляд підсумків роботи Центру за перше півріччя 2020 року, аналіз здобутків і прорахунків в управлінській, науково-дослідній і судово-експертній діяльності Центру, визначення пріоритетів і пошук моделей і механізмів оптимізації роботи Центру в другому півріччі 2020 року, дискусія щодо методів і форм згуртування трудового колективу Центру в умовах карантину, зумовленого пандемією COVID-19, та економічної кризи в Україні та в світі.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.