Jump to Navigation

У НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності відбулося чергове засідання Вченої ради Центру

Дата публікації: 
16 Грудень 2018

4 грудня 2018 року у Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі — Центр) відбулося чергове засідання Вченої ради Центри під головуванням директора Центру проф. В.Л. Федоренка.

На засіданні Вченої ради Центру були обговорені та затверджені звіти за темами науково-дослідних робіт (НДР), які виконувалися Центром у 2018 році. Наголошено на необхідності проведення комунікативних заходів по НДР, які проводяться Центром, із залученням учених, експертів, патентних повірених, громадськості, ЗМІ. Адже, методики і методичні рекомендації, які в кінцевому підсумку мають бути результатами цих НДР, не зважаючи на те, що вони пишуться судовими експертами для судових експертів, мають бути попередньо обговорені з усіма зацікавленими сторонами. У цьому сенсі, важливим заходом є щорічні «Крайнєвські читання», що вдруге проводяться Центром 20.12.2018 році. Подібні конференції, круглі столи і методологічні семінари мають проводитися Центром і в 2019 році.

На засіданні також було затверджено План роботи Вченої ради Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України на 2019 рік. На наступний рік передбачено проведення чотирьох щоквартальних обов’язкових Вчених рад Центру.

Вчена рада Центру обговорила та рекомендувала до друку Збірник матеріали II Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності» («Крайнєвські читання»), вихід і презентація яких передбачена у день проведення цього науково-комунікативного заходу 20 грудня 2019 року.

На Вченій раді Центру були обговорені й інші важливі питання життєдіяльності Центру. Зокрема, були затверджені оновлені макети буклетів Центру на 2019 рік українською та англійською мовою.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.