Jump to Navigation

У НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності відбулося засідання Оргкомітету методичного семінару-практикуму на тему: «Економічна судова експертиза як доказ у податкових спорах»

Дата публікації: 
11 Лютий 2020

10 лютого 2020 року у Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) було проведено засідання Організаційного комітету методичного семінару-практикуму на тему: «Економічна судова експертиза як доказ у податкових спорах» (далі – Оргкомітет), в якій взяли участь співорганізатори заходу – керівництво Юридичної компанії «Lex Consulting», Ukrainian National Audit Company, ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб», «Uteka.ua» та ін.
На засіданні Оргкомітету були розглянуті організаційно-технічні питання щодо підготовки і проведення заходу (реєстрація учасників, вітальна кава тощо), змісту програмки заходу та таймінгу доповідачів, наповнення роздаткових матеріалів для учасників семінару (у тому числі, й щодо можливості, за згодою авторів, надання електронних версій доповідей-презентацій), виготовлення та урочистого вручення учасникам заходу відповідних сертифікатів.
Також учасники засідання Оргкомітету обговорили основні сенси і наративи цього захисту, а саме: розкрити потенціал і перспективи судово-економічної експертизи податкових спорів, які на сьогодні залишаються недостатньо витребуваними як судами, так і адвокатами, юридичними підрозділами підприємств, установ і організацій. 
На розгляд учасників Семінару заплановано винести питання щодо:    
• практики застосування контролюючими органами стандартів бухгалтерського обліку під час перевірки повноти декларування податку на прибуток;
• наявності ризиків збільшення доходу платника податку на прибуток за результатами перевірок відносин з контрагентами та про шляхи їх мінімізації;
• побудови виграшної позиції в суді та вибір ефективних доказів для її захисту на прикладі реальних судових кейсів;
• особливостей підготовки і вимог до клопотання про призначення судово-економічної експертизи у науково-дослідних установах судової експертизи (НДУСЕ).
Семінар буде корисним: власникам компаній, фінансовим директорам, головним бухгалтерам, начальникам юридичних підрозділів компаній, судовим експертам, атестованим за спец. 11.1, 11,2, 11.3 і 13.9.
Інформація для майбутніх учасників про Семінар:
Реєстрація учасників заходу он-лайн: https://event.lex-consulting.ua/
Детальна інформація за телефоном: +38 (099) 246-48-23, або за поштою: v.rak@lex-consulting.ua
Семінар буде проведено 18.02.2020 року за адресою: Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26, 4 поверх, конференц-зал ДП «Діпромісто». Початок заходу о 10.30, реєстрація з 10.00Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.