Jump to Navigation

Участь директора Науково-дослідного центру судової експерти з питань інтелектуальної власності у навчальній програмі «Механізми стимулювання регіонального розвитку», що проходить у США

Дата публікації: 
13 Березень 2017

Проект «Навчальні програми професійного зростання» (Participant Training Program) проводить стажування представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства за навчальною програмою «Механізми стимулювання регіонального розвитку» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID.

Навчальна програма «Механізми стимулювання регіонального розвитку» буде проведена з 08 по 22 березня 2017 р. у США, штат Орегон, м. Портленд. Метою цієї програми є ознайомлення учасників з досвідом США у підтримці та стимулюванні регіонального розвитку з особливим акцентом на механізмах, які можуть бути використані в Україні. Зокрема, учасники навчальної програми ознайомляться з законодавством, яке регулює регіональний розвиток у США, із ініціативами і проектами, які спрямовані на стимулювання регіонального розвитку на державному і місцевому рівнях, а також із практикою використання експертного та оціночного інструментарію для виявлення ефективності зазначених ініціатив і проектів.

До участі у цій поїздці запрошені фіналісти багатоетапного конкурсу, який був проведений у м. Києві, Чернівецькій і Тернопільській областях, за участі 88 учасників. Одним із десяти фіналістів навчальної програми «Механізми стимулювання регіонального розвитку» незалежна конкурсна комісія визначила директора Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Мін’юсту (далі – Центр) Федоренка Владислава Леонідовича.

Метою участі В.Л. Федоренка у навчальній програмі «Механізми стимулювання регіонального розвитку» є вивчення позитивного зарубіжного досвіду використання експертного та оціночного потенціалу науково-дослідних судово-експертних інституцій для стимулювання регіонального розвитку, заснованого на цілеспрямованій взаємодії держави, громадськості та бізнесу, з метою запровадження його в Україні. Зокрема, для використання експертного й оціночного потенціалу Центру та інших науково-дослідних судово-експертних установ Міністерства юстиції України для забезпечення діяльності агенцій регіонального розвитку, створення яких передбачено в ст. 19 Закону України «Про засади державної регіональної політики» від 5 лютого 2017 року.

З 8 по 11 березня директор Центру В.Л. Федоренко пройшов тренінги, організовані Радою з міжнародних справ штату Орегон щодо інструментарію економічного розвитку м. Портленд, а також щодо основ стратегічного планування в контексті стимулювання розвитку регіонів.

Також В.Л. Федоренко у складі української делегації відвідав м. Асторія (штат Орегон), яке є одночасно торгівельним портом, що обслуговує 7 250 доків навколо 3-х причалів, і зустрівся з мером цього міста п. Арлін ЛаМер та заступниками мера з питань управління містом. Під час візиту учасники навчальної програми ознайомились із успішними старт-апами Асторії.

Усі витрати під час участі В.Л. Федоренка у навчальній програмі «Механізми стимулювання регіонального розвитку» взяло на себе Агентство США з міжнародного розвитку USAID.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.
Dr. Radut Consulting